Konkurs

Drodzy Studenci,

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w drugiej odsłonie projektu zainicjowanego w minionym roku przez firmę Boehringer Ingelheim  i Warszawski Uniwersytet Medyczny. Ubiegłoroczna edycja konkursu, którego przedmiotem było stworzenie krótkiego edukacyjnego materiału wideo na temat niewydolności serca, w tym roku przybiera nową formę. Tym razem dajemy Wam możliwość wykazania się kreatywnością i warsztatem merytorycznym w zadaniu, jakim będzie napisanie scenariusza filmu edukacyjnego.

Jeżeli należycie do SKN przy I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM, SKN Zator lub SKN przy Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii WUM oraz chcecie aktywnie uczestniczyć w działaniach na rzecz podnoszenia świadomości społecznej w obszarze niewydolności serca – ten konkurs jest właśnie dla Was!

 

Zadanie konkursowe

Scenariusze będziecie mogli zgłaszać w trzech kategoriach tematycznych: diagnostyka, leczenie, wsparcie. Bohaterami Waszych historii mają być pacjenci. Szczegółowe wytyczne co do założeń znajdziecie w regulaminie konkursowym. Trzy najlepsze scenariusze, po jednym z każdej kategorii, zostaną wyłonione przez Kapitułę Konkursową, w skład której wejdą przedstawiciele organizacji uczestniczących w kampanii „Za głosem serca”, Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i firmy Boehringer Ingelheim.

 

Nagroda

Swoje zwycięskie scenariusze będziecie mogli zrealizować przy wsparciu profesjonalnej ekipy filmowej. Gotowe filmy (do 5 minut każdy) zostaną zamieszczone w sekcji edukacyjnej na podstronie kampanii www.zaglosemserca.com i będą promowane jako wizytówka tegorocznej edycji kampanii pod nazwą Za Głosem Serca TV.

 

Dodatkowe nagrody

Autorzy najlepszych scenariuszy, które Komisja zatwierdzi do realizacji, otrzymają dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 4.000 zł każdy (Słownie: cztery tysiące złotych).

 

Co możecie zyskać, biorąc udział w konkursie?

  • Pogłębicie wiedzę z zakresu niewydolności serca
  • Udoskonalicie warsztat tworzenia kreatywnych treści
  • Rozwiniecie kompetencje w zakresie edukacji zdrowotnej
  • Zdobędziecie doświadczenie pracy w zespole oraz współpracy z biznesem
  • Rozszerzycie sieć kontaktów wśród osób o podobnych zainteresowanych
  • Podejmiecie zdrową rywalizację w szczytnym celu
  • Zdobędziecie atrakcyjną nagrodę

 

Od czego zacząć?

Zapoznajcie się z regulaminem konkursu i nadsyłajcie swoje scenariusze do dnia 12 lipca 2024 r. na adres kampania@zaglosemserca.com

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Zgoda na utrwalenie i publikowanie wizerunku